Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Campobasso, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf organiseren in Campobasso begint vaak met dezelfde vraag: hoe krijgen we het team voor de kerstborrel echt bij elkaar, voordat iedereen aan tafel schuift? De Xmas Adventure is daarvoor gemaakt. Jullie collega's vormen teams en trekken via de app langs de mooiste plekken van Campobasso, van de Cattedrale tot het Castello Monforte, op zoek naar codes, raadsels en de leukste foto. Alles speelt zich af in de binnenstad, te voet, in ongeveer drie uur.
Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, heeft myCityHunt ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht in Campobasso, mocht een ander format beter bij jullie personeelsfeest kerst passen. De app leidt elk team langs een vaste route, wijst de weg, geeft de opdrachten en houdt de puntentelling bij. Een gezamenlijke chat en een live ranglijst zorgen voor de nodige spanning tussen de teams, en alle foto's komen samen in één galerij na afloop.
myCityHunt verzorgt het volledige spelprogramma, maar niet het restaurant, de zaal of het menu voor de kerstborrel: dat regelen jullie zelf, en dat is precies waarom het zo goed samenkomt. Omdat de tour middenin Campobasso speelt, is de stap naar het restaurant na afloop klein. De Xmas Adventure in Campobasso boek je vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw, tot twee dagen voor de datum, met betaling op factuur, creditcard of PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een kerstelijke teamtour door Campobasso, waarbij teams via een app raadsels oplossen, codes kraken en foto-opdrachten uitvoeren langs een vaste route door de binnenstad.
Zeker, het format is speciaal ontwikkeld voor bedrijven die op zoek zijn naar een kerstfeest bedrijf activiteit die het team in Campobasso echt samenbrengt, voorafgaand aan het diner.
Nee, myCityHunt verzorgt het spelprogramma in Campobasso, het restaurant, de zaal en het menu voor de kerstborrel kiest jullie bedrijf zelf, zodat jullie volledig vrij zijn in de keuze.
De Xmas Adventure in Campobasso is te boeken vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Reken op ongeveer drie uur, verspreid over een route van circa vier kilometer te voet door de binnenstad van Campobasso.
Alleen opgeladen smartphones per team, de app van myCityHunt doet de rest: route, opdrachten, puntentelling en de gezamenlijke chat.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, waarna jullie zelf het tijdstip van de tour in Campobasso bepalen.
Op factuur, met creditcard of via PayPal, altijd met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.