Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Camaret-sur-Mer, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel of personeelsfeest kerst wordt pas echt leuk als er meer gebeurt dan alleen eten en drinken. In Camaret-sur-Mer biedt Xmas Adventure precies dat: collega's vormen teams en trekken met hun telefoon door de straten, langs plekken als de Tour Vauban, de Chapelle Notre-Dame-de-Rocamadour en de Alignements de Lagatjar. De app wijst de weg, stelt raadsels en codes, verzamelt foto's in een gezamenlijke galerie en houdt via een klassement de stand bij. Alle teams spelen tegelijk tegen elkaar, met een gedeelde teamchat erbij.
Naast Xmas Adventure zijn in Camaret-sur-Mer ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht beschikbaar, mocht het bedrijfsuitje op een ander moment van het jaar vallen. De route staat voor elke tour vast en duurt ongeveer drie uur, goed voor circa vier kilometer door het centrum. Hoe snel een team vooruitgaat, bepalen de collega's zelf.
myCityHunt verzorgt het spelprogramma, maar geen locatie, geen zaal, geen menu en geen drankjes. Dat is geen gemis: omdat de tour door het centrum van Camaret-sur-Mer loopt, is de afstand naar het restaurant van jullie keuze na afloop altijd klein. Jullie boeken vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw, en bepalen zelf datum en tijdstip. Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, betalen op factuur, met creditcard of via PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Ja, Xmas Adventure is speciaal voor de kerstperiode ontwikkeld en is in Camaret-sur-Mer het meest geboekte formaat voor een personeelsfeest kerst.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. Restaurant, zaal en menu kiezen jullie zelf, wat goed uitkomt omdat de tour door het centrum van Camaret-sur-Mer loopt.
De tour kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken.
Reken op ongeveer drie uur en circa vier kilometer door de binnenstad van Camaret-sur-Mer, met de Tour Vauban en andere bezienswaardigheden op de route.
Alleen opgeladen smartphones. De app begeleidt elk team door Camaret-sur-Mer, met raadsels, codes en fotoopdrachten.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, met btw duidelijk vermeld.
Ja, alle teams spelen gelijktijdig tegen elkaar via een gezamenlijke app, met teamchat, klassement en fotogalerij.
Naast Xmas Adventure zijn in Camaret-sur-Mer ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht te boeken, bijvoorbeeld voor een bedrijfsuitje buiten de kerstperiode.