×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Buchloe

Speurtochten Buchloe Team

Kerstborrel in Buchloe: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Buchloe, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Buchloe

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Buchloe

In teams trekken jullie puzzelend door Buchloe, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een kerstfeest bedrijf in Buchloe wordt pas echt leuk als er vóór het diner iets te beleven is. Met Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie team in kleine groepjes door het centrum van Buchloe, langs plekken als Schloss Rio en het Heimatmuseum Buchloe. De app wijst de weg, stelt raadsels en opdrachten, en houdt de score bij terwijl alle teams tegen elkaar spelen. Een teamchat verbindt iedereen en de foto's komen in een gezamenlijke galerij terecht.

Naast Xmas Adventure bieden wij in Buchloe ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, mocht je liever een ander format kiezen voor jullie kerstborrel of personeelsfeest kerst. De route staat vast en duurt ongeveer drie uur, over zo'n vier kilometer - het tempo bepalen jullie zelf.

myCityHunt verzorgt het programma, maar niet het restaurant, de zaal of het menu in Buchloe. Dat kiezen jullie zelf, wat heel praktisch is: na de tour staan jullie midden in het centrum, vlak bij de horeca. Boeken kan tot twee dagen vooraf, vanaf € 16,99 per persoon excl. btw, op factuur, met creditcard of via PayPal.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.323
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat kost een kerstfeest bedrijf in Buchloe met Xmas Adventure?

Xmas Adventure in Buchloe start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijd bepalen jullie zelf bij het boeken.

Regelt myCityHunt ook het diner voor ons kerstfeest bedrijf in Buchloe?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen het programma. Restaurant, zaal en menu in Buchloe kiezen jullie zelf, wat jullie volledige vrijheid geeft.

Hoe lang duurt Xmas Adventure in Buchloe?

De tour duurt ongeveer drie uur en gaat over circa vier kilometer door het centrum van Buchloe.

Hoeveel personen kunnen meedoen aan ons personeelsfeest kerst in Buchloe?

Xmas Adventure is geschikt voor grote en kleine teams. De teams spelen in kleine groepjes tegen elkaar, met een gezamenlijke ranglijst en teamchat.

Tot wanneer kunnen we onze kerstborrel in Buchloe boeken?

Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, afhankelijk van beschikbaarheid in Buchloe.

Welke formats zijn er nog meer in Buchloe naast Xmas Adventure?

Naast Xmas Adventure bieden wij in Buchloe ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan.

Hebben we een app of apparatuur nodig voor Xmas Adventure in Buchloe?

Jullie hebben alleen opgeladen smartphones nodig. De app van myCityHunt wijst de weg, stelt de opdrachten en houdt de score bij tijdens de tour door Buchloe.

Hoe betalen we ons kerstfeest bedrijf in Buchloe?

Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw altijd apart vermeld.

Meer voor bedrijven in Buchloe