Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Brantford, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een geslaagd kerstfeest bedrijf begint met een moment waarop iedereen weer even samen is, los van de dagelijkse werkdruk. In Brantford biedt de Xmas Adventure precies dat: teams trekken met hun telefoon door de binnenstad, langs plekken als het Bell Telephone Memorial, het Sanderson Centre for the Performing Arts en Brantford City Hall, op zoek naar codes, raadsels en foto-opdrachten. De app wijst de weg, houdt de score bij en verbindt alle teams via een gezamenlijke chat en ranglijst. Niemand hoeft iets voor te bereiden, behalve opgeladen telefoons.
Naast de Xmas Adventure heeft myCityHunt in Brantford ook het Escape Game, Moordspel en de Schattenjacht beschikbaar, mocht een ander format beter passen bij jullie kerstborrel of personeelsfeest kerst. De route ligt vast, maar het tempo bepalen jullie zelf; reken op zo'n drie uur en vier kilometer door het centrum.
myCityHunt verzorgt het spel, niet de zaal, het menu of de drankjes. Dat is geen beperking maar een voordeel: omdat de tour door de binnenstad van Brantford loopt, is de afstand naar het restaurant of de zaal van jullie keuze na afloop altijd klein. Jullie boeken de Xmas Adventure vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw, kiezen zelf datum en tijdstip en betalen op factuur, met creditcard of via PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speelse teamtocht door Brantford, gespeeld via een app met raadsels, codes en foto-opdrachten. Ideaal als onderdeel van een kerstfeest bedrijf of kerstborrel.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. Restaurant, zaal en menu kiezen jullie zelf, wat goed uitkomt omdat de tour eindigt midden in de binnenstad van Brantford, dicht bij de horeca.
De Xmas Adventure in Brantford is beschikbaar vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door de binnenstad van Brantford, afhankelijk van het tempo van jullie teams.
De Xmas Adventure is geschikt voor grote en kleine groepen; jullie spelen in teams die onderling via de app strijden om de hoogste score.
Jullie bepalen zelf datum en tijdstip bij het boeken van de Xmas Adventure in Brantford, en kunnen tot twee dagen van tevoren reserveren.
Naast de Xmas Adventure biedt myCityHunt in Brantford ook het Escape Game, Moordspel en de Schattenjacht aan, voor wie liever een ander thema kiest.
Betaling gebeurt op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen een factuur met btw vermeld.