Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Bocholt, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel of personeelsfeest kerst is pas echt geslaagd als het team eerst samen iets beleeft. In Bocholt zorgt de Xmas Adventure daarvoor: teams trekken met de app in de hand door de binnenstad, op zoek naar raadsels, codes en fotoportjes. Onderweg komen jullie langs plekken als de TextielFabriek Bocholt, de Onze-Lieve-Vrouwekerk en het Historische Rathaus. De app wijst de weg, telt de punten en houdt via een ranglijst en teamchat alle groepen met elkaar verbonden. Nodig is niet meer dan opgeladen telefoons.
Naast Xmas Adventure, dat speciaal voor de feestdagen is gemaakt, biedt myCityHunt in Bocholt ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan - formats voor elk moment van het jaar. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiest jullie bedrijf zelf. Dat werkt goed, want de route loopt precies door het centrum van Bocholt, waar de restaurants al op loopafstand liggen. Na de tour is de stap naar het diner dus klein.
Een kerstfeest bedrijf boeken via myCityHunt kost vanaf € 16,99 per persoon exclusief btw. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken, en dat kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een kerstelijke teamtour door Bocholt, waarbij teams met een app raadsels, codes en fotopuzzels oplossen terwijl ze door de stad lopen.
De Xmas Adventure in Bocholt kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Nee, myCityHunt levert het programma. Restaurant, zaal en menu in Bocholt kiest jullie bedrijf zelf, wat veel vrijheid geeft.
Reken op ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer lopen door de binnenstad van Bocholt.
Alleen opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt begeleidt jullie door Bocholt en verwerkt alle antwoorden en punten.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Jullie bepalen zelf wanneer de Xmas Adventure in Bocholt plaatsvindt.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur vermeldt de btw volgens de regels van dit land.
Ja, alle teams spelen gelijktijdig tegen elkaar in Bocholt, verbonden via een gezamenlijke teamchat en een live ranglijst.