Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Barsbüttel, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een personeelsfeest kerst in Barsbüttel mag gezellig zijn, maar het begint vaak met een stille zaal en collega's die niet goed weten waar ze moeten staan. De Xmas Adventure lost dat meteen op. In teams trekken jullie door Barsbüttel, de app wijst de weg, stelt raadsels en opdrachten en houdt de stand bij. Iedereen speelt tegelijk mee, er is een gezamenlijke chat en een ranglijst, dus de spanning blijft tot het einde. Jullie lopen ongeveer vier kilometer door Barsbüttel en zijn zo'n drie uur onderweg, in een tempo dat het team zelf bepaalt.
myCityHunt verzorgt het programma, maar niet de kerstborrel of het diner na afloop. Dat is bewust zo geregeld: jullie kiezen zelf een restaurant of zaal in Barsbüttel die bij het team past, en omdat de route door het centrum van Barsbüttel loopt, is de afstand naar de eettafel meestal klein. Onderweg komen jullie langs bekende plekken van Barsbüttel, mooi meegenomen maar niet het hoofddoel van de tour.
Een kerstfeest bedrijf boeken voor Barsbüttel kan al vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Jullie kiezen zelf de datum en het tijdstip, boeken kan tot twee dagen van tevoren, en betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal. Zo blijft er alleen nog de vraag waar jullie straks de kerstborrel drinken.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht in teamverband door Barsbüttel, gespeeld via een app die raadsels, codes en fotoapdrachten voorschotelt terwijl jullie door de stad lopen.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het programma. Het restaurant, de zaal en het menu in Barsbüttel kiezen jullie zelf, meestal dichtbij de route van de tour.
De Xmas Adventure in Barsbüttel kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Reken op ongeveer drie uur en een wandeling van zo'n vier kilometer door Barsbüttel, het tempo bepaalt elk team zelf.
Alleen opgeladen smartphones per team, de app doet de rest: route, raadsels en puntentelling.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, jullie bepalen zelf datum en tijdstip van het kerstfeest in Barsbüttel.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, altijd met een factuur waarop de btw vermeld staat.
Ja, alle teams spelen gelijktijdig tegen elkaar, met een gezamenlijke chat, een live ranglijst en een gedeelde fotogalerij.