Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Bansin, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel is leuk, maar een kerstfeest bedrijf waarbij het hele team écht samenwerkt, dat blijft hangen. In Bansin trekken jullie met de Xmas Adventure in kleine teams door de straten, op zoek naar codes, raadsels en foto-opdrachten. Onderweg komen jullie misschien langs de Villa Irmgard, de Kirche Bansin of het Sackkanal - geen verplicht programma, maar een leuke bijkomstigheid tijdens het spel. Alles verloopt via een app op de telefoon: die wijst de weg, telt de punten en houdt een gezamenlijke ranglijst bij, zodat alle teams tegen elkaar strijden terwijl een gedeelde chat en fotogalerij voor de nodige lol zorgen.
Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de kerstperiode, bieden wij in Bansin ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht aan - stuk voor stuk formats die zich laten combineren met een personeelsfeest kerst. myCityHunt verzorgt het volledige spel inclusief route en techniek, maar kiest bewust geen restaurant, zaal of menu. Dat regelen jullie zelf, en dat is maar goed ook: zo kiest het team dat de viering organiseert precies de locatie en het menu die bij de sfeer van Bansin passen. Omdat de tour dwars door het centrum loopt, is de weg naar het diner na afloop nooit ver.
De Xmas Adventure in Bansin kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Jullie bepalen zelf datum en tijdstip bij het boeken, en reserveren kan tot twee dagen vooraf. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, en de factuur vermeldt uiteraard de btw.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht in teams door Bansin, gespeeld via een app die raadsels, codes en foto-opdrachten voorschotelt. Ideaal als onderdeel van een kerstfeest bedrijf.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Restaurant, zaal en menu kiezen jullie zelf, wat juist veel vrijheid geeft voor de invulling van het personeelsfeest kerst in Bansin.
De tour start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Reken op ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer wandelen door het centrum van Bansin, in het tempo dat het team zelf aanhoudt.
Niet meer dan opgeladen smartphones. De app leidt jullie langs de route in Bansin en verzamelt automatisch alle punten.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, waarbij jullie zelf tijdstip en datum kiezen.
Naast de Xmas Adventure bieden wij in Bansin ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht aan, voor wie buiten de kerstperiode een teamuitje zoekt.
Zeker, de teams spelen tegen elkaar via een gedeelde ranglijst en chat, wat de Xmas Adventure in Bansin ook voor grotere groepen tot een geslaagde kerstborrel maakt.