Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Bad Münstereifel, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf organiseren in Bad Münstereifel betekent meestal: een leuke locatie zoeken, een mooi menu kiezen, en dan hopen dat de collega's ook echt met elkaar in gesprek komen. Met de Xmas Adventure voegen jullie daar het ontbrekende stukje aan toe. In teams trekken jullie door de historische straten van Bad Münstereifel, langs plekken als de Chrysanthus- en Dariakerk, de Alte Burg en het Windeckhaus, terwijl de app raadsels, codes en fotoopdrachten voorschotelt. Zo'n drie uur en vier kilometer wandelen, met een team-chat en een gezamenlijke ranglijst die de spanning erin houden tot de laatste minuut.
myCityHunt verzorgt het programma: de route, de raadsels, de techniek in de app. Een zaal, een menu of drankjes leveren wij niet - dat regelen jullie zelf, en dat is precies zo bedoeld. Omdat de tour door het centrum van Bad Münstereifel loopt, is de afstand naar het restaurant of de borrelzaak na afloop meestal maar een paar stappen. Naast de Xmas Adventure bieden wij in Bad Münstereifel ook het Escape Game, de Moordspel en de Schattenjacht aan, voor wie op zoek is naar een andere invulling.
De kerstborrel voor jullie bedrijf in Bad Münstereifel boeken jullie vanaf € 16,99 per persoon (excl. btw). Datum en tijd kiezen jullie zelf bij het boeken, tot twee dagen voor de gewenste datum. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, en de factuur vermeldt uiteraard de btw.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in Bad Münstereifel start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De prijs is gebaseerd op het aantal deelnemers dat jullie opgeven bij het boeken.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het speurtochtprogramma door Bad Münstereifel. De locatie, het menu en de drankjes voor het kerstfeest bedrijf regelen jullie zelf, bijvoorbeeld in een restaurant in het centrum.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door Bad Münstereifel. Teams bepalen zelf hun tempo, dus het kan iets korter of langer duren.
Alle deelnemers downloaden de app op hun telefoon. De app wijst de route door Bad Münstereifel, geeft raadsels, codes en fotoopdrachten, en houdt via een ranglijst en team-chat bij hoe de teams het doen.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip kiezen jullie zelf bij het boeken van de Xmas Adventure in Bad Münstereifel.
Jullie kunnen betalen op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur vermeldt de btw, zodat jullie boekhouding voor het kerstfeest bedrijf in Bad Münstereifel klopt.
Ja, het spel is opgezet voor meerdere teams tegelijk. Via de gezamenlijke ranglijst en fotogalerij spelen alle teams in Bad Münstereifel gewoon tegen elkaar, ook bij een groot personeelsfeest kerst.
Naast de Xmas Adventure zijn in Bad Münstereifel ook het Escape Game, de Moordspel en de Schattenjacht te boeken, voor als jullie buiten het kerstseizoen een ander teamuitje zoeken.