Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Bad Aussee, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een goed personeelsfeest kerst begint niet aan de tafel, maar erbuiten. In Bad Aussee trekken de teams met de Xmas Adventure door de binnenstad, op zoek naar codes, foto-opdrachten en raadsels die via de app verschijnen. Onderweg komen jullie langs plekken als het Ausseer Kammerhofmuseum, de Pfarrkirche Bad Aussee en het Teichschlössl, zonder dat dit de hoofdzaak is: het draait om het team, de speurtocht en de lol die ontstaat als iedereen meedoet.
myCityHunt verzorgt het volledige spel: route, app, raadsels, puntentelling, chat en fotogalerij. Wat myCityHunt niet regelt, is het restaurant of de kerstborrel zelf - dat kiest de organisator van het kerstfeest bedrijf zelf, precies in Bad Aussee of in de buurt daarvan. Zo sluit de speurtocht naadloos aan op het diner dat erna volgt.
Naast de Xmas Adventure zijn er in Bad Aussee ook andere formats te boeken, zoals Escape Game, Moordspel en Schattenjacht. Boeken kan tot twee dagen voor de datum, tegen een prijs vanaf € 16,99 per persoon exclusief btw. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht voor teams door Bad Aussee, gespeeld via een app die de route, raadsels en opdrachten toont. Ideaal als onderdeel van jullie kerstfeest bedrijf.
Reken op ongeveer drie uur en circa vier kilometer door de binnenstad van Bad Aussee. Het tempo bepaalt elk team zelf.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen de speurtocht. Restaurant, zaal en menu in Bad Aussee kiezen jullie zelf, wat juist veel vrijheid geeft.
De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijd bepalen jullie bij het boeken.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum in Bad Aussee.
Alleen opgeladen smartphones per team. De app regelt de route, raadsels en puntentelling tijdens de tocht door Bad Aussee.
Betaling kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen een factuur met btw erop vermeld.
Naast de Xmas Adventure zijn in Bad Aussee ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht te boeken als teamactiviteit.