Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Avignon, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstfeest bedrijf plannen in Avignon betekent meestal: een locatie boeken en dan hopen dat de sfeer vanzelf komt. Met Xmas Adventure draaien jullie dat om. Voordat het personeelsfeest kerst begint, gaan de teams eerst samen op pad door Avignon, langs plekken als het Pausenpaleis en de Kathedraal van Avignon. Via de app krijgen ze de route, raadsels, codes en foto-opdrachten voorgeschoteld, terwijl ze punten verzamelen voor de ranglijst.
myCityHunt verzorgt het volledige spelprogramma: de route door Avignon, de app, de puzzels en de begeleiding op afstand via chat en ranglijst. Een restaurant, zaal of menu boeken jullie zelf, precies zoals het bij jullie kerstborrel past. Dat werkt goed, want de teams lopen toch al door het centrum van Avignon, vlak bij de restaurants waar straks gegeten wordt.
Xmas Adventure in Avignon kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Jullie kiezen zelf datum en tijdstip bij het boeken, tot twee dagen van tevoren. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Xmas Adventure is een kerstelijke teamtour door Avignon, gespeeld via een app. Teams lopen samen een route, lossen raadsels en foto-opdrachten op en verzamelen punten voor de ranglijst.
Reken op ongeveer drie uur en zo'n vier kilometer wandelen door het centrum van Avignon. Het tempo bepaalt elk team zelf.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spelprogramma. Restaurant, zaal en menu in Avignon kiezen jullie zelf, helemaal naar eigen smaak.
De tour start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. Datum en tijdstip spreken jullie zelf af bij het boeken.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, zodat jullie flexibel blijven bij het plannen van het personeelsfeest kerst.
Jullie betalen op factuur, met creditcard of via PayPal. De factuur vermeldt de btw duidelijk.
Niet meer dan opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt begeleidt de teams door Avignon en houdt de score bij.
Ja, meerdere teams spelen tegelijk tegen elkaar, verbonden via een gezamenlijke chat en ranglijst, ideaal voor een kerstfeest bedrijf met veel collega's.