Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Annonay, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een geslaagde kerstborrel begint niet aan de tafel, maar op straat. Voor het kerstfeest bedrijf in Annonay biedt myCityHunt de Xmas Adventure: een speurtocht in teams door het centrum van Annonay, langs plekken als de église Notre-Dame en de Chapelle Sainte-Claire d'Annonay. De app wijst de weg, stelt de puzzels en codes, houdt de punten bij en verzamelt alle foto's in één gezamenlijke galerij. Jullie collega's lopen zo'n vier kilometer en spelen ongeveer drie uur, verdeeld in teams die via een gedeelde chat en een ranglijst met elkaar de strijd aangaan.
Naast de Xmas Adventure heeft myCityHunt in Annonay ook het Escape Game, Moordspel en de Schattenjacht in het aanbod, voor wie het personeelsfeest kerst buiten het decembermoment wil vieren. myCityHunt verzorgt het volledige spelprogramma inclusief app, routes en begeleiding op afstand - maar geen locatie, geen zaal en geen menu. Dat kiezen jullie zelf, wat juist handig is: de tour speelt zich af in het centrum van Annonay, vlak bij de restaurants en zalen waar het diner straks begint.
Boeken kan tot twee dagen voor de datum, en jullie bepalen zelf dag en tijdstip. De prijs ligt vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw, en betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal - met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure in Annonay start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De uiteindelijke prijs hangt af van de groepsgrootte en de gekozen opties.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het speelprogramma in Annonay. Locatie, zaal, menu en dranken regelen jullie zelf, meestal in een restaurant dicht bij de route.
Reken op ongeveer drie uur spelen en circa vier kilometer lopen door het centrum van Annonay, langs onder andere de église Saint-Joseph d'Annonay.
Alleen opgeladen smartphones per team. De app van myCityHunt leidt jullie langs de route, stelt de puzzels en houdt de score bij.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Dag en tijdstip bepalen jullie zelf bij de boeking.
Ja, het spel is opgezet voor meerdere teams tegelijk. Via een gezamenlijke chat en ranglijst spelen alle groepen in Annonay tegen elkaar.
Naast de Xmas Adventure zijn in Annonay ook het Escape Game, Moordspel en de Schattenjacht beschikbaar, ideaal voor een personeelsfeest buiten de kerstperiode.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw altijd apart vermeld.