Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Annœullin, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een kerstborrel is al snel geregeld, maar een kerstfeest bedrijf dat ook echt blijft hangen, vraagt wat meer. In Annœullin kan dat met de Xmas Adventure: jullie team trekt in kleine groepjes door de stad, op zoek naar raadsels, codes en foto-opdrachten, allemaal aangestuurd via een app op de telefoon. Onderweg komen jullie misschien langs de église Saint-Martin d'Annœullin of de église du Sacré-Cœur d'Annœullin, en wie de geschiedenis van de stad wil proeven, loopt langs de Deutscher Soldatenfriedhof Annœullin. De route staat vast, het tempo bepalen jullie zelf.
myCityHunt verzorgt het volledige speurtochtprogramma: de app, de route, de raadsels en de puntentelling. Het restaurant, de zaal en het kerstmenu kiezen jullie zelf, precies zoals het bij jullie personeelsfeest kerst past. Dat is geen beperking maar juist handig, want na afloop van de Xmas Adventure staan jullie midden in het centrum van Annœullin, vlak bij de horeca waar het avondprogramma kan beginnen.
De Xmas Adventure in Annœullin kost vanaf € 16,99 per persoon exclusief btw. Jullie bepalen zelf datum en tijdstip bij het boeken, en boeken kan tot twee dagen van tevoren. Betalen gaat op factuur, met creditcard of via PayPal, met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht per app voor teams, speciaal voor de kerstperiode. Jullie lopen samen door Annœullin en lossen onderweg raadsels en opdrachten op.
Ja, het is precies daarvoor gemaakt. Veel bedrijven gebruiken de Xmas Adventure in Annœullin als start van hun kerstfeest, gevolgd door een eigen diner of kerstborrel.
Nee, myCityHunt verzorgt alleen het speurtochtprogramma. Restaurant, zaal en menu kiezen jullie zelf, wat meer vrijheid geeft bij het samenstellen van het personeelsfeest kerst.
Reken op ongeveer drie uur en circa vier kilometer wandelen door het centrum van Annœullin.
De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Op de factuur staat de btw altijd apart vermeld.
Niet meer dan opgeladen telefoons. De app van myCityHunt begeleidt jullie team door de hele route in Annœullin.