Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Amboise, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een goed personeelsfeest kerst begint niet aan de tafel, maar erbuiten. In Amboise trekken jullie teams met de telefoon in de hand door de straten rond het Kasteel van Amboise en langs Clos-Lucé, op zoek naar codes, raadsels en de perfecte foto. De app van myCityHunt wijst de weg, verdeelt de opdrachten en houdt de stand bij, zodat iedereen weet wie er op dat moment voorloopt. In de kerstperiode spelen jullie de Xmas Adventure, speciaal gemaakt voor deze tijd van het jaar, maar ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht staan het hele jaar klaar voor een volgend teamuitje.
Na ongeveer drie uur en vier kilometer door het centrum van Amboise is de tour afgelopen, en dat is precies het moment om de kerstborrel te laten beginnen. myCityHunt regelt het spel, maar niet de locatie, het menu of de drankjes: dat kiest jullie bedrijf zelf, in een restaurant of zaal die al dicht bij de route ligt. Zo hoeft niemand nog ver te lopen na een middag buiten in Amboise.
Jullie boeken de Xmas Adventure vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw, en bepalen zelf de datum en het tijdstip, tot twee dagen voor het evenement. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, en de factuur toont de btw apart.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
De Xmas Adventure is een speurtocht in teams door Amboise, gespeeld via een app die de weg wijst, raadsels stelt en de punten bijhoudt. Perfect als opener voor jullie kerstfeest bedrijf.
Nee, myCityHunt verzorgt het spel. Het restaurant, de zaal en het menu voor de kerstborrel kiest jullie bedrijf zelf, wat vaak juist handig is omdat de tour al door het centrum van Amboise loopt.
De Xmas Adventure in Amboise kost vanaf € 16,99 per persoon, excl. btw.
Reken op ongeveer drie uur en vier kilometer wandelen door het centrum van Amboise, in een tempo dat elk team zelf bepaalt.
Niet meer dan opgeladen telefoons. De app van myCityHunt regelt de rest, van route tot opdrachten en de eindstand.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum. Jullie bepalen zelf welke dag en welk tijdstip het beste past.
De route langs het Xmas Adventure komt onder meer langs het Kasteel van Amboise, Clos-Lucé en de collégiale Saint-Denis, midden in het historische hart van Amboise.
Naast de Xmas Adventure organiseert myCityHunt in Amboise ook het Escape Game, het Moordspel en de Schattenjacht, voor een personeelsfeest buiten de kerstperiode.