Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.
In teams trekken jullie puzzelend door Amberg, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.
Een personeelsfeest kerst in Amberg wordt pas echt leuk als er meer gebeurt dan alleen eten en drinken. Met Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie teams met de telefoon in de hand door de binnenstad van Amberg, langs plekken als St. Martin, het Keurvorstelijk Slot Amberg en het Nabburger Tor. De app wijst de route, stelt raadsels, codes en fotopdrachten, en houdt automatisch de score bij. Zo'n drie uur lang, ongeveer vier kilometer wandelen, spelenderwijs en in competitie met de andere teams via een gezamenlijke chat en ranglijst.
Naast Xmas Adventure bieden wij in Amberg ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, mocht je liever een ander format kiezen voor jullie kerstfeest bedrijf. Wat myCityHunt niet regelt, is de locatie, de zaal of het menu voor de kerstborrel na afloop. Dat kiest jullie bedrijf zelf, en dat is maar goed ook: zo kiezen jullie het restaurant of café in Amberg dat echt bij de smaak van het team past, vlak bij de route van de speurtocht.
Boeken kan tot twee dagen voor de gewenste datum, en jullie bepalen zelf datum en tijdstip. De prijs is € 16,99 per persoon, excl. btw, en betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, altijd met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat. Zo wordt het organiseren van een kerstfeest bedrijf in Amberg voor jullie heel eenvoudig.
Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.
Xmas Adventure is een speurtocht in teamverband door Amberg, gespeeld via een app die de route, raadsels en opdrachten aanstuurt. Perfect als activiteit voorafgaand aan jullie kerstborrel.
De tour kost vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw. De uiteindelijke prijs hangt af van het aantal deelnemers en eventuele extra's.
Nee, myCityHunt verzorgt het spelprogramma. De locatie, zaal en het menu voor jullie kerstborrel in Amberg kiest het bedrijf zelf, zodat dit volledig aansluit bij jullie wensen.
Reken op ongeveer drie uur speeltijd en zo'n vier kilometer wandelen door de binnenstad van Amberg.
Boeken is mogelijk tot twee dagen voor de gewenste datum. Datum en tijdstip bepalen jullie zelf bij het boeken.
Naast Xmas Adventure bieden wij in Amberg ook Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan voor jullie personeelsfeest kerst.
Alleen opgeladen smartphones zijn nodig. De app regelt de route, raadsels en puntentelling tijdens het kerstfeest bedrijf.
Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal. Jullie ontvangen altijd een factuur met de btw duidelijk vermeld.