×
×
×
Select language
Select currency
4,4/5 van 223.943 beoordelingen

Kerstborrel Aalborg

Speurtochten Aalborg Team

Kerstborrel in Aalborg: de belangrijkste gegevens

Duur
Ongeveer drie uur
Prijs
Vanaf € 16,99 per persoon excl. btw
Datum
Datum en tijd boeken tot twee dagen van tevoren
Buiten
Onderweg in Aalborg, bij sneeuw of regen met een pauze om op te warmen
Daarna
Waar jullie eten en vieren, bepalen jullie zelf
Afrekening
Op factuur, met creditcard of PayPal, altijd met btw-factuur

Onze tours voor jullie kerstborrel in Aalborg

Vooraan staat het Xmas Adventure, onze tour voor de kersttijd. Elke van deze tours kunnen jullie boeken als teamuitje.

Zo verloopt jullie kerstborrel in Aalborg

In teams trekken jullie puzzelend door Aalborg, verzamelen punten en vieren daarna bij het eten het team met de meeste punten. Het programma komt van myCityHunt, de locatie en het menu kiezen jullie zelf.

Plezier & beweging
Los lastige puzzels op, beheers teamtaken, ga samen op pad en wees als team creatief.
Interactie
Chatten met andere teams, ondersteuning van de gidsen van myCityHunt, live highscore en realtime foto-upload.
Teambuilding
Groepsdynamiek, interactie en communicatie bevorderen de cohesie en de teamgeest.
Ondersteuning
Via de chatondersteuning kunnen teams indien nodig op elk moment contact opnemen met hun gids van myCityHunt.

Een geslaagd personeelsfeest kerst in Aalborg begint met iets dat de hele groep samenbrengt, nog vóór het eerste glas wordn geheven tijdens de kerstborrel. Met de Xmas Adventure van myCityHunt trekken jullie in teams door het centrum van Aalborg, langs plekken als de Dom van Aalborg, het Utzon Center en de Jernbanebroen over de Limfjord. Onderweg lossen jullie puzzels op, kraken codes en maken foto-opdrachten, allemaal via de app op jullie telefoon. Geen begeleider nodig, geen materiaal te regelen: gewoon opgeladen telefoons en een team dat zin heeft om te winnen.

Naast de Xmas Adventure, speciaal voor de feestdagen, bieden we in Aalborg ook de formats Escape Game, Moordspel en Schattenjacht aan, voor wie het hele jaar door een teuitje zoekt. De route staat vast en leidt jullie langs de mooiste plekken van de stad, maar het tempo bepalen jullie zelf. Reken op zo'n vier kilometer wandelen en ongeveer drie uur speelplezier, met een gezamenlijke ranglijst, een teamchat en een fotogalerij waarin alle hoogtepunten samenkomen.

myCityHunt verzorgt het spel, niet het diner: de keuze van restaurant en menu voor jullie kerstfeest bedrijf in Aalborg ligt helemaal bij jullie. Dat is bewust zo, want de Xmas Adventure speelt zich af in het centrum, vlak bij de restaurants waar jullie straks aanschuiven. Na afloop is de wandeling naar het diner dus kort. Jullie boeken vanaf € 16,99 per persoon exclusief btw, kiezen zelf datum en tijdstip, en kunnen tot twee dagen van tevoren reserveren. Betalen kan op factuur, met creditcard of via PayPal, altijd met een factuur waarop de btw duidelijk vermeld staat.

Het pakket voor jullie kerstborrel

Teamuitje Basic

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Geen omboeking
  • Geen ondersteuning van een teamgids
€ 16,99
p.p. plus BTW.

Teamuitje Plus

  • Gedeelde afbeeldingengalerij en highscore
  • Onderling verbonden via teamchat
  • BTW-factuur
  • Betaling met creditcard, PayPal of via een bankoverschrijving
  • Prioriteit klantenondersteuning
  • Gratis omboeken
  • Ondersteuning via de chat van een gids van myCityHunt
€ 22,99
p.p. plus BTW.

Voordelen van een teambuilding evenement

Toegewijde Virtuele Host
Team Chat
Live Scorebord
Gezamenlijke Herinneringen
Toegewijde Virtuele Host
Jullie virtuele host is er om jullie bij elke stap te ondersteunen. Als je team uitdagingen tegenkomt, hulp nodig heeft of verduidelijking wil tijdens de speurtocht, is je toegewijde host slechts één chat van je verwijderd. Neem contact met je host op via de supportchat in onze app en hij zal je begeleiding, hints en oplossingen geven om je team op koers te houden en ervoor te zorgen dat de teambuilding soepel en plezierig verloopt.
Team Chat
Communicatie is van essentieel belang in elk succesvol team. Met onze Team Chat-functie kun je tijdens je speurtocht verbonden en op de hoogte blijven. Onze speciale app biedt realtime teamchat functies, zodat teamleden naadloos met elkaar kunnen communiceren. Deel aanwijzingen, coördineer strategieën en vier overwinningen terwijl jullie samenwerken om de uitdagingen te volbrengen en de puzzels op te lossen.
Live Scorebord
Het scorebord wordt in realtime bijgewerkt. Je ziet de scores van elk team tijdens de jacht, zodat je weet waar je staat. Nog 10 minuten te gaan en je staat 5 punten achter op het leidende team? Geef dan alles wat je hebt en verover alsnog de eerste plaats!
Gezamenlijke Herinneringen
Beleef het plezier opnieuw door je fotogalerij te verkennen, waar je alle foto's kunt bekijken en delen die zijn genomen tijdens de wedstrijd. Of het nu gaat om een momentopname van de reactie van je team op een uitdaging of een groepsfoto om jullie prestaties te vieren, deze foto's dienen als een blijvende herinnering aan jullie spannende teambuildingreis.
4.323
Teamuitje-boekingen in alle steden sinds 2021

Wat onze klanten over ons zeggen

Delivery Hero
H&M
Enercity
Allianz
Daimler
Aldi
Capgemini
T-Systems
BCG
Microsoft
Teambuilding klanten

Onze klanten komen uit de meest uiteenlopende sectoren. Of het nu gaat om industrie, retail, overheid of dienstverlening: de speurtochten van myCityHunt zijn een uitstekende teambuildingsactiviteit voor je bedrijfsuitje, afdelingsfeest of teamuitje - en dat bij 6.467 locaties over de hele wereld.

Veelgestelde Vragen

Wat is de Xmas Adventure in Aalborg?

De Xmas Adventure is een speciale kersteditie van onze teamuitjes in Aalborg, waarbij teams via een app puzzels oplossen tijdens een wandeling door de stad.

Is de Xmas Adventure geschikt als kerstfeest bedrijf in Aalborg?

Zeker. Het is een ideale opwarmer voor een kerstborrel of kerstdiner: jullie collega's werken samen, lachen samen en zijn daarna klaar voor het feest.

Regelt myCityHunt ook het restaurant in Aalborg?

Nee, myCityHunt verzorgt alleen het spel. Restaurant en menu kiezen jullie zelf, wat juist handig is omdat de route door het centrum van Aalborg vlak langs de horeca loopt.

Hoeveel kost de Xmas Adventure in Aalborg?

De prijs start vanaf € 16,99 per persoon, exclusief btw.

Hoe lang duurt het personeelsfeest kerst in Aalborg?

Reken op ongeveer drie uur spelplezier en zo'n vier kilometer wandelen door het centrum van Aalborg.

Wat hebben we nodig om mee te spelen?

Alleen opgeladen smartphones. De app begeleidt jullie langs de route, geeft de puzzels en houdt de ranglijst bij.

Kunnen meerdere teams tegelijk spelen in Aalborg?

Ja, alle teams spelen tegen elkaar met een gezamenlijke ranglijst, een teamchat en een gedeelde fotogalerij.

Tot wanneer kunnen we boeken voor Aalborg?

Jullie kunnen tot twee dagen voor de gewenste datum boeken, en betalen op factuur, met creditcard of via PayPal.

Meer voor bedrijven in Aalborg